Wyniki ligowe AZS UMCS Lublin - 7-8.11.2015

Kryzys w trakcie sezonu ligowego przechodzą drużyny AZS UMCS Lublin. Jedyne zwycięstwo zanotowały koszykarki drugiego zespołu Pszczółki AZS UMCS. Pierwszy drużyna przegrała z Basket Gdynia w meczu wyjazdowym Tauron Basket Ligi Kobiet. Tenisistki AZS UMCS Optima powracające do rozgrywek Ekstraklasy uległy w Krakowie Bronowiance.

Tenis stołowy

Powracające po 3-tygodniowej przerwie tenisistki stołowe AZS UMCS Optima Lublin nie będą miło wspominać wyjazdu do Krakowa. W rozgrywkach Ekstraklasy uległy Bronowiance Kraków.

Bronowianka Kraków - AZS UMCS Optima Lublin 3:0
Zhao Xia - Natalia Aleksyeyenko 3:0 (16:14, 11:6, 11:5)
Aleksandra Falarz - Antonina Szymańska 3:2 (11:8, 8:11, 12:10, 3:11, 11:7)
Marta Smętek - Sylwia Pawlak 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)

Koszykówka kobiet

Dwie przegrane kwarty przesądziły o porażce Pszczółki AZS UMCS Lublin. Rozgrywki Tauron Basket Ligi Kobiet w tym sezonie są bardzo wyrównane i sztuka podtrzymania zwycięskiej passy lubelskich koszykarkom nie udała się w Gdynii.

Basket Gdynia - Pszczółka AZS UMCS Lublin 69:56 (20:20, 14:18, 17:12, 18:6)
Basket: A. Bibrzycka 16, M. Bibrzycka 13, Wilson 13, Skerović 11, Johnson 8, Kotnis 4, Podgórna 2, Troina 2, Jakubiuk 0, Ossowska, Suknarowska, Rembiszewska
Pszczółka: Jujka 13, Williams 9, Owczarzak 8, Player 8, Szumełda-Krzycka 7, Szczepanik 6, Metcalf 5, Morawiec 0, Dorogobuzowa 0, Duraj, Piędel

Drugi zespół Pszczółki AZS UMCS Lublin przełamał serie czterech porażek z rzędu i odniósł zwycięstwo we własnej hali z drugim zespołem SMS-u PZKosz Łomianki 79:57.

Koszykówka mężczyzn

Na własnym parkiecie nie poradzili sobie koszykarze domlublin.pl AZS UMCS Lublin. Lider drugiej ligi KS Księżak Łowicz wygrał 66:56, m.in. dzięki bardzo dobrze rozegranej trzeciej kwarcie.

domlublin.pl AZS UMCS Lublin - KS Księżak Łowicz 56:66 (18:18, 13:15, 10:22, 15:11)
domlublin.pl AZS UMCS: Karolak 24, Wiśniewski 20, Tradecki 1, Marciniak 4, Gałan 5 - Krzeszowski 2, Stefaniuk, Kowalczuk
KS Księżak: Włuczyński 14, Cukierda 14, Wójcik 12, Fąfara 7, Świderski - Makuch 7, Siemieńczuk 8, Piątek 4

Siatkówka kobiet

Pięciosetowy mecz obejrzeli kibice w hali Centrum Kultury Fizycznej przy Langiewicza. Siatkarki AZS UMCS Lublin w ramach rozgrywek II Ligi choć prowadziły już 2:0, przegrały 2:3 z ŁKS II SAN MG13 Łódź.

AZS UMCS Lublin - ŁKS II SAN MG13 Łódź 2:3 (25:11, 25:21, 19:25, 23:25, 10:15)
AZS UMCS: Konop, Wieleba, Bogusz, Gieroba, Jarosińska, Obszyńska oraz Dudek, Wszoła, Matacz, Olejnik

Piłka ręczna kobiet

Nie udało się przedłużyć serii zwycięstw dziewczynom MKS AZS UMCS Lublin. Tym razem spotkanie rozegrane na wyjeździe z KPR Kobierzyce zakończyło się wygraną gospodarzy. Połowę bramek dla gości rzuciła Patrycja Szyszkowska.

KPR Kobierzyce - MKS AZS UMCS Lublin 32:24 (16:9)
KPR: Olejnik, Słota - Daszkiewicz 8, Linkowska 6, Barczak 3, Szymańska 3, Przydacz 3, Barczak 3, Skalska 3, Wojda 2, Kaźmierska 2, Jakubowska 2 oraz Tórz, Szumna, Wesołowska, Suchy, Łuczkowska
MKS AZS: Nóżka, Gruszecka – Szyszkowska 12, Jarosz 4, Lasek 3, Gomółka 3, Wawrzonek 2 oraz Blaszka, Pękalska, Markowicz, Kucharczyk

Futsal mężczyzn

Podopieczni Artura Gadzickiego doznali kolejnej porażki w rozgrywkach I Ligi. Gospodarz siódmej kolejki Solne Miasto Wieliczka wygrał z AZS UMCS Lublin.

Solne Miasto Wieliczka - AZS UMCS Lublin 8:4 (5:0)
Bramki: Pater (2), Cebula, Lipecki (2), Jeleń, Bieda (2) - Boniaszczuk (2), Fularski, Zgierski
Solne Miasto: Kurowski, Jaszczyński - Cebula, Jeleń, Przybył, Lipecki, Pater, Czech, Suchan, Ślęczka, Bieda, Lekki, Kwater, Grochalski
AZS UMCS: Rzędzicki - Boniaszczuk, Fularski, Ławicki, Mietlicki, Dziewiecki, Gawron, Zgierski, Tarkowski

Piłka ręczna mężczyzn

Spotkanie rozegrane awansem w dniu 28 października dla szczypiornistów AZS UMCS Lublin zakończyło się niepowodzeniem. Wyjazd do Ostrołęki to ciężki bój z UMKS Trójka, który zakończył się porażką lublinian.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 28:23 (16:11)