Wyniki ligowe AZS UMCS Lublin - 05-06.03.2016

Za nami kolejny weekend rozgrywek ligowych AZS UMCS Lublin. Na wyjeździe z wicemistrzem kraju w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet przegrała drużyna Pszczółki AZS UMCS. Rundę zasadniczą w bardzo dobrym stylu zakończyli koszykarze domlublin.pl AZS UMCS wygrywając z KS Shmoolky Warszawa. Przed własną publicznością, po emocjonującej drugiej połowie, zwycięstwo odnieśli szczypiorniści AZS UMCS pokonując Włókniarz Konstantynów Łódzki.

Koszykówka kobiet

Nie było wielkich emocji w spotkaniu Artego Bydgoszcz z Pszczółką AZS UMCS. Gospodarze po bardzo dobrym spotkaniu wygrali 76:46.

Artego Bydgoszcz - Pszczółka AZS UMCS Lublin 76:46 (22:12, 17:15, 16:14, 21:5)
Artego: Pawlak 16, Carter 14 , McBride 12, Reid 11, Morris 8, Międzik 7, Koc 6, Faleńczyk 2, Szybała, Puss
Pszczółka AZS UMCS: Player 10, Metcalf 9, Mingo 8, Dorogobuzowa 7, Makowska 6, Owczarzak 4, Jujka 2, Szczepaniak, Duraj, Piędel

Drugi zespół Pszczółki AZS UMCS przegrał spotkanie domowe z AZS Uniwersytetem Gdańskim 48:63.

Koszykówka mężczyzn

Koszykarze domlublin.pl AZS UMCS bez problemów wygrali ostatnie spotkanie na wyjeździe z KS Shmoolky Warszawa i jako wicelider II Ligi kończą rozgrywki rundy zasadniczej.

KS Shmoolky Warszawa - domlublin.pl AZS UMCS Lublin 66:86 (15:21, 18:21, 15:19, 18:25)
domlublin.pl AZS UMCS: Karolak 21, Król 19, Wiśniewski 16, Jagoda 9, Marciniak 7, Gałan 5, Krzeszowski 4, Beczek 2, Tradecki 2, Miturski 1, Kowalczuk, Stefaniuk

Piłka ręczna mężczyzn

Po bardzo dobrej drugiej połowie, piłkarze ręczni AZS UMCS w hali Globus rozgromili zespół Włókniarza Konstantynów Łódzki.

AZS UMCS Lublin - Włókniarz Konstantynów Łódzki 25:14 (9:8)
AZS UMCS: Kustra, Gajecki - Bernat 11, Dziemiach 3, Obydź 3, Zienkiewicz 3, Muszyński 1, Nastaj 1, Sykut 1, Bożek 1, Prajzner 1, Brodziak, Drozd
Włókniarz: Brański, Biernat - Jencz 5, Borsuk 3, Lux 1, Główczyński 1, B. Borsiak 1, Kubiak 1, Zajc 1, Opara 1